Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: here
sk: tu

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby
