Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
