Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
