Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
