Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: here
tr: buraya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Binary
tr: İkili

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri
