Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: here
ug: بۇ يەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
