Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: here
vi: ở đây

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Labels
vi: Nhãn

en: Encoding
vi: Bảng mã

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web
