Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Binary
az: İkili

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
