Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: here
ca: aquí

en: Configuration
ca: Configuració

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Binary
ca: Binari

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web
