Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: here
cs: zde

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Labels
cs: Názvy

en: Binary
cs: Binární

en: Schema
cs: Schéma

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby
