Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: here
el: εδώ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Binary
el: Δυαδικό

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
