Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: here
es: aquí

en: Configuration
es: Configuración

en: Labels
es: Etiquetas

en: Binary
es: Binario

en: Schema
es: Esquema

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web
