Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: here
fi: täällä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Binary
fi: Binääri

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
