Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Configuration
he: הגדרות

en: Labels
he: תוויות

en: Binary
he: בינארי

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
