Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: here
hr: ovdje

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi
