Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: here
jv: nag kéné

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web
