Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
