Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Actions
no: Handlinger

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: here
no: her

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Labels
no: Etiketter

en: Binary
no: Binær

en: About
no: Om

en: Web services
no: Vevtjenester
