Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
