Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: here
sv: här

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Labels
sv: Etiketter

en: Binary
sv: Binär

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster
