Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: here
te: ఇక్కడ

en: About
te: గురించి
