Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: here
ar: هنا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Binary
ar: ثنائي

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب
