Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
