Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: here
da: her

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Labels
da: Etiketter

en: Binary
da: Binær

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services
