Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: here
eu: hemen

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Labels
eu: Etiketak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
