Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: here
fr: ici

en: Labels
fr: Étiquettes

en: Binary
fr: Binaire

en: Schema
fr: Schéma

en: Encoding
fr: Codage

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet
