Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
