Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
