Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: here
id: di sini

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Binary
id: Biner

en: About
id: Tentang

en: Web services
id: Layanan web
