Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: here
ja: こちら

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Labels
ja: ラベル

en: Binary
ja: バイナリ

en: Schema
ja: スキーマ

en: About
ja: アバウト

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Project ID
ja: プロジェクト ID
