Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: here
lt: čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Labels
lt: Žymės

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos
