Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: here
nl: hier

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Binary
nl: Binair

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices
