Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: here
nn: her

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Web services
nn: Nettjenester
