Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Configuration
ps: سازول

en: Binary
ps: دويال (Binary)

en: About
ps: په اړه
