Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
