Google PubSub (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: here
uk: тут

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Labels
uk: Мітки

en: Binary
uk: Двійковий

en: Schema
uk: Схема

en: Encoding
uk: Кодування

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Project ID
uk: ID проєкту
