Google Reviews Import (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Example
cs: Příklad

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno
