Google Reviews Import (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Custom
es: Personalizado

en: Example
es: Ejemplo

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: Account ID
es: ID de cuenta
