Google Reviews Import (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته
