Google Reviews Import (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Example
hu: Példa

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva
