Google Reviews Import (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið
