Google Reviews Import (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Custom
ru: Собственная

en: Example
ru: Пример

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
