Google Reviews Import (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Read more
af: Lees meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op
