Google Reviews Import (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Read more
az: Ətraflı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
