Google Reviews Import (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
