Google Reviews Import (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Example
hi: उदाहरण

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया
