Google Reviews Import (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Client ID
id: ID Klien

en: Custom
id: Tersuai

en: Example
id: Contoh

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
