Google Reviews Import (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Example
ja: 例

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Account ID
ja: アカウント ID
