Google Reviews Import (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Example
oc: Exemple

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
