Google Reviews Import (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Example
sk: Príklad

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Location ID
sk: ID miesta
